Site Menü
Alışveriş Sepetiniz

Bayan Azdırıcı Parfümler

Her erkek bayanlar tarafından beğenilmek ve arzulanmak ister.  Bayan azdırıcı parfüm ürünleri tam da bu amaçla üretilmiş ve erkeklerin kullanımına sunulmuştur. Bayan azdırıcı parfümler bayanların en çok beğendiği kokulardan üretilmiş olmasının yanı sıra afrodizyak etkisi sayesinde bayanlarda cinsel arzuyu ve cinsel isteği maximum seviyeye çıkararak sizi en yüksek seviyede arzulamasını sağlayacaktır.

Aşk parfümü olarak da bilinen afrodizyak parfümler cinsel birleşme esnasında dahi etkisini devam ettirerek bayanların şehvetli ve coşkulu bir orgazm yaşamalarını sağlamaktadır. Bayan azdırıcı parfümler sayesinde çevrenizdeki bayanlar size daha başka gözlerle bakmaya başlayacak, sizin çekiciliğinize şaşırıp kalacaklardır. Kadınları azdıran parfüm hayatınıza ummadığınız kadar renk ve beklemediğiniz kadar çekicilik katacağından emin olabilirsiniz.

Model: Dr Genics
Kadın ya da Erkek üzerinde cinsel istek etkisine sahip olmak isteyen bireyler için dünyanın en gelişmiş cinsel sağlık ürünlerini üreten laboratuarlarıda üretilmiş afrodizyak etkili aşk parfüm bireylerde cinsel istek uyandırmaktadır. Bilim adamları insan kokusu ve cinsellikle arasındaki ilişkiyi araş..
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
Model: Venux Feromon
Venux feromon aşk parfümü (bayan) ile erkeklerin dikkatini çekip kolaylıkla etkiniz altına alabilirsiniz. Afrodizyak etkili parfüm erkekleri etkilemede kullanılan birçok metottan daha etkili sonuç vermektedir. Her türlü ortamda kullanıma uygun olan ürünü günlük yaşam içerisinde de kullanabilir.Venux..
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
Model: YES Feromon
Feromon Yunanca hormon taşıyan anlamına tekabül etmektedir.Hormonlardan farklı olarak hücrelerin dışına salgılanarak davranışlara etki etmektedir. En bilindik fenomonlar uyarı,eşeysel ve iz feromonlarıdır.Bunlar içerisinde insanları etkileyen eşeysel feromonlar kişilerin davranışlarını kontrol etmek..
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)