Site Menü
Alışveriş Sepetiniz

Ereksiyon Hapları

Cinsellikte Ereksiyon Olamama Sorununa Çözüm

Cinsel yaşamda ereksiyon olamama ya da kısa süre ereksiyon da kalınması erkekler için önemli bir cinsel sorundur. Sertleşememe sorunu karşı taraf içinde oldukça sıkıcı bir durumdur. Sertleşemeyen penis ilişkide karşı tarafa orgazm için yeterli uyarıyı sağlayamayarak orgazmı zorlaştırmaktadır. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler bu durumu düzletmek için cinsel takviye ürünlere başvurmaktadır. Daha sert, daha uzun cinsel yaşam daha fazla haz almanızı sağlayacaktır.

Ereksiyon hapları ne kadar etkilidir?

Penisin yeterli sertliğe ulaşamaması durumu penisteki lif dokusunun aşırı duyarlı oluşuna bağlı olarak gelişmektedir. Bu durum bilim adamlarınca yapılan laboratuvar çalışmalarında ortaya çıkan bitkisel ereksiyon hapları ile çözüme ulaştırılmıştır. İçeriğinde tamamen bitkisel karışımlar bulunan sertleştirici haplar penis içerisindeki liflerin duyarlılığını azaltarak ereksiyon da uzama sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sertleştirici ereksiyon hapları geciktirici etkisi de taşımaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda ereksiyon haplarının oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Doğru kullanım ile istediğiniz sonucu elde edeceğiniz takviye ürünün hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Cinsel ilişkiden ortalama yarım saat önce bol su ile ve aç karınla içilen ereksiyon hapları yarım saat içerisinde etkisini göstererek ortalama 24 saat etkisini devam ettirmektedir.